Kategoriat
Yhdistys

Yhteystiedot

Tietoa ja tukea hiv-tartunnan saaneille ja heidän läheisilleen.

Positiiviset ry, HivFinland
Malminkatu 24 C 33
00100 Helsinki
Puhelin (09) 692 5441 
positiiviset@positiiviset.fi

Tukitilit ja jäsenmaksut:

Pankkiyhteys Oma Säästöpankki 
IBAN: FI64 4108 0010 3533 01
BIC: ITELFIHH

 

Jäsenmaksut vuodelle 2020: vuosimaksu 15 euroa, ainaisjäsenmaksu 150 euroa (maksetaan vain kerran jäsenyyden aikana).

 

Toiminnanjohtaja Seksuaalineuvoja
Sini Pasanen
sini.pasanen@positiiviset.fi
Vertaistuen koordinaattori Seksuaalineuvoja
Juha-Erkki Kants
044 750 7462
juha-erkki.kants@positiiviset.fi
 

 

 
 
 

Yhteisötyöntekijä Seksuaalineuvoja
Tapani Valkonen
044 750 7470
Wickr //ChemsexTapani
tapani.valkonen@positiiviset.fi

Projektikoordinaattori 
Miina Kajos
044 750 7062
ChemSex -hanke
Wickr //ChemsexMiina
miina.kajos@positiiviset.fi

 

Puheenjohtaja
Nonni Mäkikärki

puheenjohtaja@positiiviset.fi

 
 
 

Tapaamispaikan työntekijä 

(Tiistaisin)

09 692 5441