Yhteystiedot

Positiiviset ry, HivFinland

Malminkatu 24 C 33
00100 Helsinki
Puhelin (09) 692 5441 
positiiviset@positiiviset.fi

Tukitilit ja jäsenmaksut:

Pankkiyhteys Oma Säästöpankki 
IBAN: FI64 4108 0010 3533 01
BIC: ITELFIHH

Jäsenmaksut vuodelle 2021: 
vuosimaksu 15 euroa, ainaisjäsenmaksu 150 euroa (maksetaan vain kerran jäsenyyden aikana).

Henkilökunta

Sini Pasanen

Toiminnanjohtaja
Seksuaalineuvoja

sini.pasanen@positiiviset.fi

Jaana Tiiri

Vertaistuen koordinaattori

044 750 7462
jaana.tiiri@positiiviset.fi

Tapani Valkonen

Yhteisötyöntekijä
Seksuaalineuvoja
044 750 7470
Wickr //ChemsexTapani
tapani.valkonen@positiiviset.fi

Anni Mattinen

Viestinnän suunnittelija

044 750 7457
anni.mattinen@positiiviset.fi

Tapaamispaikan työntekijä 

(Tiistaisin)
09 692 5441

Hymyilevä aurinko.

Anssi Koukkula

Puheenjohtaja

puheenjohtaja@positiiviset.fi

Kartta

Ota yhteyttä tai lähetä palautetta

Voit lähettää palautetta tai kysymyksiä tällä lomakkeella. Viestin voi lähettää täysin anonyymisti. Jos haluat meiltä henkilökohtaisen vastauksen, täytä lomakkeeseen nimesi ja sähköpostiosoitteesi. Vastaamme lomakkeen kautta tulleisiin viesteihin 1-2 viikon sisällä. Jos asiallasi on kiire, voit soittaa meille numeroon 09 692 5441.